AKTUALNOŚCIKONTAKTDOJAZDOferta
O firmie
Realizacje
Oferta
Hurtownia
Galeria
Dostawcy
O firmie

Firma "ELWOJ" Wojciechowscy spółka jawna, jest firmą z ponad 30-to letnią tradycją. Jej głównym założycielem był (i jest do dnia dzisiejszego jako jeden z trzech wspólników) Pan Zygmunt Wojciechowski, który z początkiem 1975 roku, rozpoczął działalność gospodarczą pod nazwą "Instalatorstwo Elektryczne".

W początkowym okresie głównym profilem prowadzenia działalności były w przeważającej mierze prace instalatorskie, wykonywane dla klientów indywidualnych. W firmie pracowało wówczas tylko kilku elektromonterów.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że właściciel spółki, mając przygotowanie pedagogiczne wykształcił również wielu uczniów - rzemieślników. Dzięki zdobytej wiedzy i solidnemu przygotowaniu, niektórzy z nich sami obecnie prowadzą działalność gospodarczą.
Wraz z upływem czasu firma zaczynała przyjmować więcej zleceń, a co się z tym wiąże, zatrudniać większą liczbę wykwalifikowanych pracowników.

W 1994 roku "Instalatorstwo elektryczne", uległo przekształceniu w trzyosobową spółkę rodzinną, przyjmując nazwę "ELWOJ" Wojciechowscy spółka cywilna. W tym czasie wspólnicy poszerzyli działalność, otwierając w Bełchatowie na ul. Mokrej 7, niewielką hurtownię z artykułami elektrycznymi, w której zakupów mogą dokonywać nie tylko firmy, ale również klienci prowadzący indywidualne gospodarstwa domowe.

W 2001 roku firma "ELWOJ" Wojciechowscy spółka cywilna na podstawie art. 26 4 Kodeksu Spółek Handlowych, przekształciła się (nie zmieniając składu wspólników), w "ELWOJ" Wojciechowscy spółka jawna, którą jest do dnia dzisiejszego.
W chwili obecnej w firmie zatrudnienie znalazło 25 osób, pracujących na umowę o pracę i 10 osób zatrudnionych na umowy cywilnoprawne.
Ze względu na charakter działalności spółki większą część zatrudnionych osób stanowią elektromonterzy. Pozostali to pracownicy zatrudnieni w hurtowni elektrycznej jak również pracownicy biurowi.

Głównym profilem działalności firmy są wykonywane zarówno dla klientów indywidualnych jak też w przeważającej mierze dla firm i instytucji na terenie całej Polski instalacje elektroenergetyczne, zarówno już istniejących, jak i nowo budowanych, dużych obiektów budowlanych.
Można tu wyszczególnić zrealizowane w ostatnim czasie następujące prace;

 • Wykonanie instalacji i sieci elektrycznych dla stacji paliw STATOIL w: Poznaniu, Zabrzu, Jeleniej Górze, Krakowie, Tarnowie, Chełmie, Radomiu, Inowrocławiu, Rawiczu, Tychach, Oświęcimiu, Szczecinie,
 • Wykonanie instalacji elektrycznych i sieci dla stacji paliw Shell w Piotrkowie Trybunalskim, Rybniku, Wrocławiu, Katowicach, Kostrzynie i Wrocławiu
 • Wykonanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych i komputerowych w pawilonach handlowych: Smyk i Vision Express w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Bielsko Białej, Płocku, Wrocławiu.
 • Wykonanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych, przeciwpożarowych oraz telewizji kablowej w ośrodku wczasowym Elektrowni Bełchatów S.A. w obiekcie Wodnik koło Bełchatowa,
 • Wykonanie instalacji elektrycznych Hotelu Wolin w Międzyzdrojach,
 • Wykonanie instalacji elektrycznych i oświetlenia terenu Hotelu GOLD w Świnoujściu.
 • Wykonywanie linii napowietrznych, kablowych niskiego i średniego napięcia oraz stacji transformatorowych na terenie Zakładu Energetycznego Łódź - Teren S.A.,
 • Wykonanie instalacji elektroenergetycznych w supermarketach E.LECLERC w Bełchatowie, Kłodzku, Tychach, Katowicach i Oleśnicy
 • Wykonanie instalacji elektroenergetycznych w Pawilonach Handlowych TESCO w Grudziądzu, Warszawie i Orzeszu
 • Wykonanie instalacji elektrycznej w nowo budowanym kompleksie sportowo - rekreacyjnego w Szczercowie.
 •    Wykonanie instalacji elektrycznych Hali produkcyjnej firmy HERAEUS ELECTRO NITE w Sosnowcu
 • Naprawy i konserwacje instalacji elektrycznych,
Obecnie firma "ELWOJ" Wojciechowscy Spółka jawna posiada już swoją dobrą, wypracowaną markę. Jest bowiem znanym i cenionym za swój profesjonalizm partnerem, o czym świadczą niewątpliwie wszystkie, bardzo pozytywne i jednocześnie motywujące do jeszcze większej pracy referencje, jakie właściciele spółki otrzymują za wszystkie wykonane prace. Są dowodem na to, że firma "ELWOJ" Wojciechowscy sp.j., jest firmą bardzo dobrze przygotowaną zarówno technicznie jak i kadrowo do realizacji zadań w zakresie instalacji elektroenergetycznych. Ma to swoje odzwierciedlenie w ilości otrzymywanych zleceń.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z Naszej oferty.AKTUALNOŚCI|KONTAKT|DOJAZD|Oferta